Akhisar Bordo AVM 'de indirim ürünleri kapış kapış

on Pazar, 08 Aralık 2013.

Akhisar Bordo AVM 'de indirim ürünleri kapış kapış

Akhisar Bordo AVM 'de indirim ürünleri kapış kapış

Merkezi Ödemiş'in ardından, Gaziemir, Kemalpaşa, Nazilli, Söke, Tire, Milas, Soma ve Akhisar'da da şube açtı. Akhisar Tahir Ün Caddesinde hizmete açılan Bordo AVM, açılışa özel stoklarla sınırlı özel indirimli ürünleri ise yaklaşık 1 saatte tükendi.

Akhisar'lı yüzlerce vatandaşın katıldığı açılışta, Palyaço gösterileri, Animasyonlar, Tadımlık ikramlar, Sürpriz Hediyeler ve Dj Şovlar yer aldı.

Kaynak : Akhisar Objektif Haber

GALERİ BORDO AVM ARTIK SOMA’DA

on Çarşamba, 13 Mart 2013.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Soma’da sürpriz bir açılış yaparak BORDO AVM zincirine bir halka daha ekleyen mağaza görkemli bir açılış programı ile Soma Halkının hizmetine girdi. Mağazanın açılış gününde düzenlenen etkinlikler nedeni ile bir takım sıkıntılar yaşandığını belirten firma yetkilileri, Galeri Bordo AVM olarak bugüne kadar müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıklarını ve her zaman memnuniyetle karşılandıklarını belirtti. Mağaza Genel Koordinatörü Ersin Urgancı Bordo AVM’nin Soma’ya hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. Urgancı,  “Bölgesel anlamda hizmet veren bir firmayız. 9.şubemizi Soma’da hizmete açtık. Bu açılış ve mağazamızın tanıtımı için gerekli bütün izinlerimizi aldık ve en doğal hakkımız olan açılış programımızı gerçekleştirdik. Her ne kadar durum bundan ibaret olsa da bizler yinede meydana gelen rahatsızlık nedeni ile komşu esnaflarımızdan özür diliyoruz. Galeri Bordo AVM olarak bundan sonraki süreçte hedefimiz ticari anlamda Soma halkına kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile sunmak olacaktır. Beyaz eşyadan, elektronik ürünlere, Ev tekstilinden ayakkabıya, Zücaciyeden hediyelik eşyalara kadar birçok ürünü rahatlıkla bulacağınız Galeri Bordo AVM’ ye siz değerli Somalıları bekliyoruz”dedi.

İzmir'i Uzaylılar İstila Etti

on Cumartesi, 02 Mart 2013.

İzmir'i Uzaylılar İstila Etti

İzmir'i Uzaylılar İstila Etti

Gaziemir ve Ödemiş Mağazalarımızda "Bu Fiyatlar Dünyaya Bir Daha Gelmez" Sloganı ile Etkinlikler düzenlendi. Uzaylı kıyafetleri ile kataloglarımız  dağıtıldı. 

Milas Mobilya Mağazamız Açıldı

on Pazartesi, 16 Eylül 2013.

Milas Mobilya Mağazamız Açıldı !!!

Milas Mobilya Mağazamız Açıldı

Galeri Bordo AVM olarak 2012 Kasım Ayında Milasta İlk Mağazamızı Açmıştık. Milas Halkına Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin İkinci Mağazamız Olan Mobilya Mağazamızı Açtık. 

Milas Mobilya Mağazamızda Yemek Odası, Oturma Grupları, Genç Odası ve Mobilya Gruplarına Ait Diğer Ürünler Bulunmaktadır. 

Milas Mobilya Mağazamız : Hacı İlyas Mah. Menteşe Cad. No:44/A ( ŞOK MAĞAZASI YANI )

Siz Değerli Milas ve Bodrum Halkının Hizmetinde...

BORDO AVM 9. MAĞAZASINI SOMA’DA AÇTI

on Çarşamba, 13 Mart 2013.

İlçemiz 13 Eylül Caddesi üzerinde (İş Bankası yanında) hizmete giren  Bordo Alış Veriş Merkezi kapılarını Soma’lılara  açtı.

  Yoğun katılımın  olduğu açılışı firma  sahibi Barış Ozan ve Büyük Osmanoğulları firması sahibi Nazif  Yalnız tarafından yapıldı. Açılışa özel olan ürünler 


deyim  yerindeyse kapışıldı. Ayrıca  açılışa  özel animasyon grubu yaptıkları yarışmalarla Soma’lıları güldürdü.Bordo Alış Veriş Merkezi Soma’da ikamet  eden 28 kişiye iş imkanı sunarak Soma’ya bağlılıklarını göstermiş oldu.

Bordo Alış Veriş Merkezinde; Beyaz eşya, telefon çeşitleri, elektronik eşyalar, mutfak eşyaları, klimalar, zücaciye, motor bisiklet çeşitleri, nevresimler, ayakkabılar ve birçok ürün satışı yapılmakta.’’Lütfen kalbi ve tansiyonu olan bu açılışa gelmesin’’sloganı başlığıyla ilan dağıtan mağaza açılışta sadece bir  slogan  olmadığını kanıtladı.Gazetemiz olarak Bordo  Alış Veriş Merkezini  tebrik eder iş  hayatlarında başarılar dileriz.

Basında Biz

on Cumartesi, 02 Mart 2013.

Milas Mağazamızın Açılışı Ulusal Basında !!!

Basında Biz

Milas mağazamız 6 Kasım 2012 Tarihinde muhteşem bir açılışla milas halkının hizmetine girdi.